Jump to content
Forums

Nenehatun

Daeva
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. I don't understand you.. We complain that premium is expensive, non-premium players' collection rights are removed from all items.
  2. Merhaba.....ion Classic sahiplerine ve uygun bir kullanım süresi ....! acaba siz bu premiumun fiyatını alırken neleri baz aldınız...? Ben ve bir sürüsü eski aionun oyuncularıydık...eski bir sürüsümüzün olmamasını çok sıkmak ve bunada yetişilemem....bu aion klasik seçme denilince dört gözle görülür.. .ama bizim ve bizim bir çok oyunu için hayal kurmak oldu... ...çünkü çok pahalı bir prim için sahip olabileceğinden dolayı onun aylığındandır.... bir hayalimiz olacak olan bu oyunumuz şahsım 2.2 pach de başlangıç.. .ve aralıksız uzun uzun oynamalar ve halada pc minde yüklüdür...
  3. Premium olmadan oynamaya çalışan oyuncuların Green eşyalarının ellerinden alınması iyi değil. Biz gameforge'dan şikayet etsek de daha katı kurallarınız, bot ve hile dostu kararlarınız iğrenç.. Çok yakında çok fazla oyuncu alacaksınız.. Son güncelleme hiç iyi olmadı. It's not good for players trying to play without premium to have their Green items taken from them. While we complain about gameforge, your stricter rules and also your soft decisions on bots and cheats are disgusting. You will be registering many players very soon..Last update was not good.
×
×
  • Create New...