Jump to content

authorization error () (62)

Bilhah

Recommended Posts

Yetkilendirme sunucusuna bağlanılamıyor da ne ya.....arkadaş bu  aion un yıllardır sorunları bitmedi bitmeyecekte  ...  o yüzden de bu  aion a  para yatırmıyorum  zaten...arkadaş  adam gibi bir  bakım yapamıyorlar...birde  teknik ekiplerinde de iş yok  galiba.....mk   kötü  metin2 bile öyle geliştirdi ki anın  da GM lere ulaş sorunu oyunda bildir hemen  gideriyorlar sorun neyse...burada yazcan da günler geçecek de  e-malini görüp okuyacaklarda  birde ezbere cevap verirler  sonra da yazdığına pişman olusun  birde izh etmeye uğraş yazışmayla...yemin ediyorum şu oyunu sevmesem bir dakika bile durmak istemiyorum...birde  eu  yu açacaklarmış  yine böyle pahalı yaapsınlarda  görelim bakalım  oyuncu  gelecekmi...ceplerinin derdine düşmüşler  mk  sanki millet  ağaçtan topluyor parayı....bir  New World kadar bile olmadı yılların   aionu nu bitirdiniz  ...kendi ayağınızdan  kendinizi  tavana astınız  şimdi de biz  nasıl  oyuncuyu  geri getiririzin  peşindesiniz  bu  kafaylada giderseniz  nah  gelir millet...yılllardır yazıyoruz yıllarca o  OSİRİS denen  şaahsa dil döktük ama yok dinlemediler şimdi de bunlar dinlemiyor..kafanıza göre  takılın madem...sorun  çözün  sorun yan gelip  yatmayın..

• Create New...